Zeytinyağı Fiyatları
2022-01-13
Zeyer Tirilye

Zeytinyağı Fiyatları


Türkiyenin en iyi zeytinyağı markası olarak nitelendirebileceğiniz zeyer müşterilerine sunduğu en lezzetli zeytinyağı çeşitleri ile en kaliteli zeytinyağı lezzetini ve katkısız zeytinyağı sağlığını sofralarınızla buluşturuyor. En kaliteli zeytinyağı ilkemizi tecrübemizle harmanlayarak online zeytinyağı satışı alanında zirveyi hedeflemekteyiz. Erken hasat zeytinyağı , olgun hasat zeytinyağı , sızma zeytinyağı , natürel zeytinyağı türlerimizle organik zeytinyağı lezzetini ve sağlığını keşfedin. zeytinyağı fiyatı politikamız her bütçeye ugun olabilecek en makul seviyelerdedir.

dünyanın en iyi zeytinyağı olarak isim yapmış trilye zeytinyağını zeyer ismi ve kalitesiyle bütünleştirdik Sizde sağlığınız ve sevdikleriniz için organik zeytinyağı arıyorsanız zeyer markasını güvenle tercih edebilirsiniz. Sizde sağlığınız ve sevdikleriniz için organik zeytinyağı arıyorsanız zeyer markasını güvenle tercih edebilirsiniz.

Zeyerin Trilye gemlik tipi zeytinlerden üretilen zeytinyağlarında zeytin meyvesinin kokusu ve tadını yoğun bir şekilde hissedebilirsiniz.

Yağ oranı düşük kaba oranı yüksek zeytin çeşitleri daha az lezzetli olduğundan tüketiciler tarafından çokta tercih edilmez. Trilye zeytini yağ oranı yüksek olması sebebiyle lezzetiyle fark oluşturur


zeytinyağı fiyatı


En Kaliteli yağlık zeytinlerden üretilen zeytinyağlarımızın Asit oranı diğer zeytinyağlarına kıyasla daha düşük olduğundan taze meyve aroması en seviyededir. Sağlıklı beslenmede vazgeçilmez Akdeniz tarzı, vazgeçilmez zeyer zeytinyağları ile kalite ve lezzetin doruklarına varacaksınız

%100 Doğal Zeytinyağı

Temizlik konusunda oldukça hassas olan firmamız sahip olduğumuz sertifikalarımızla tüketiciye güven vermektedir.

Güney marmaranın incisi Mudanya yöresinin eşsiz oksijeni ile birleşen Tirilye mevkii ve çevresinden elde edilen zeytinler Erken hasat olarak henüz siyah rengine dönüşmeden yeşil ve diriyken hasat edilir.

TİRİLYE ZEYTİNYAĞI FARKI

Bölgede iklim koşulları Rüzgar nem oranı Zeytinin kaliteli olmasını da dış etkenlerdir. Zeytin kandil içeriğinde ise kaliteli genetiğiyle dış etkenlere tamamlayarak mükemmel bir tat veren bir meyve vermektedir. Ürettiğimiz zeytinyağlarında Asitlik oranı 0.8 in maksimum 0.8 in üstüne çıkmaz.
Genetik üzerinden bilgi aktarımını kanıtlıyor zeytin ağacı da bu Kadim tarihin bilgisini Şifa bilgisini kendi genlerinde taşıyor gelelim gün günümüzde coğrafyada Anadolu coğrafyasında yaşayan zeytin ağacının en kaliteli genleri Trilye yöremizdedir. Güney Marmara Bölgesi 3 iklimin git kesişme noktasında bulunan Tirilye de yetişme şartları Bu ağaç için en uygun duruma almıştır. Akdeniz Karadeniz iklimi kuzeydoğudan ve karasal iklimin etkisinde kalan coğrafyada kuzeyden Esen Poyraz rüzgarların taşıdığı iyot ağaçların özel niteliğini belirlemektedir.

Türkiye coğrafi konumu sebebiyle birçok bölgede farklı zeytin türleri yetiştiriciliği için ideal konumdadır. Ülkemizde en yaygın olarak bilinen Gemlik Zeytini diğer bölgelerde zeytin çeşitlerine kıyasla yağ oranı daha yüksektir. Gemlik zeytini üretiminin çok büyük bir kısmı (%70) bilinenin aksine Gemlik değil Mudanya yöresinde yapılmaktadır ancak Türkiye'ye ve Dünya'ya pazara ulaştırabilecek Herhangi bir Zeytin Satış hali olmadığından tüketiciler tarafından Gemlik zeytini olarak bilinmektedir.

Yurtiçi pazara Gemlik zeytini olarak lanse edilen Mudanya Tirilye zeytini gerek iklim koşulları gerekse zeytin yetiştiriciliği için en elverişli coğrafi konumu ile Dünyanın ve Türkiye'nin en kaliteli zeytini ve zeytinyağı olarak belirtmemiz abartı değildir. Dünyada sofralık zeytinin kraliçesi olarak bilinen Trilye zeytini maalesef yurdumuzda pek az kişi tarafından bilinmektedir.

Özellik olarak ince kabuk ufak çekirdek ve lezzetli Mükemmel tadıyla Şu an dünya zeytin çeşitlerinden ilk 3'e girecek kalitededir. Orijinali Tirilye Zeytinlik olarak geçen bu bu ulusal klasman da Gemlik zeytini olarak tanınmasının nedeni Markalaşma ve tanıtımda olan yetersizliktir. Bölge halkının ve bölgede faaliyet gösteren ticari yapıların resmi ve kurumsal yapıların konuyla alakalı olmamasıdır.

Tüketiciler tarafından yağ oranı düşük kaba oranı yüksek türler daha lezzetsiz olduğundan pek tercih edilmemektedir. Diğer zeytin türleri ne göre Tirilye zeytininin yağ oranı çok daha yüksektir. Örnek vermek gerekirse Edremit zeytininin 8-10 kilogramından 1 Litre yağ elde edilirken Tirilye zeytininin (Gemlik Zeytini) 3-4 Kilosundan 1 Litre yağ üretilmektedir ortalama yağ oranı %25-30 civarındadır. Antik çağlardan beri zeytin üretiminin yapıldığı bu yörenin gerek toprak yapısı gerek hava oranındaki azot miktarı gerekse ortalama mevsim sıcaklığı gibi etkenler zeytin oluşumu ve lezzetini önemli derecede etkileyen faktörlerdir.

Trilye zeytini yapısı bakımından ve yetiştirilme tarzına bağlı olarak kilogram başına en çok yağ veren bir zeytin türüdür. Lezzeti ile ünlü olan trilye zeytini sofraların baş tacıdır. Trilye zeytini Gemlik ve Mudanya bölgelerinde yetişmekte olup çok uzun yıllardır bu bölgelerden ihracatı yapılmaktadır. Trilye zeytini her ne kadar lezzetli ve yağ oranı yüksek olsa da yetiştirme tarzı çok önemlidir. Doğru koşullarda yetişmeyen trilye zeytini verimli olmayacaktır. Gemlik bölgesinde birçok zeytin türü olmasına rağmen en lezzetlisi trilye zeytinidir.


İlk Hasat Doğal Sızma Zeytinyağı

Trilye tipi gemlik zeytinin diğer yöre mahsullerine kıyasla yağ oranı daha fazladır. Gemlik tipi zeytinin bu özelliği sayesinde lezzeti ve kalitesi fark edilir derecededir
sizma zeytin yagi fiyatlari enflasyona inat en uygun fiyatlar ve ücretsiz kargo ile kapınıza kadar teslim ediyoruz

İlk Hasat Doğal Sızma Zeytinyağı İnceleyin

Kaliteli güvenilir müşteri memnuniyeti ve garanti odaklı üretimi doğrultusunda çıkan her yağ için detaylı analiz yapılmaktadır.

Hasadı yapılan zeytinler özel hava alabilir ve hiljyenik kasalara konulmaktadır. Temassız yöntemle ayrıştırılan zeytinler en saf en temiz en doğal haliyle siz değerli tüketicilere ulaşmasını sağlamaktadır

kaliteli zeytinyağı üreticilerinden zeyer siz değerli müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz

Kendi imalatımız olan zeytinyağlarımız özel ambalajında beğenilerinize sunuyoruz. Zeyerin bu efsanevi lezzetlerini denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.


Zeytin Zeytinyağı Faydaları


Anadolu coğrafyasında en batıdan doğuya doğru Hakkari'de dahi yetişebilen bu ağacın meyvesi zeytin ve zeytinden üretilen zeytinyağı dünyaya şifa kaynağı olarak sunuldu.
Yeşiliyle Siyahıyla her daim şifa kaynağıdır, içerisinde bulunan vitaminler, faydalı asitler ve doymamış yağlar ile sağlığımıza olumlu olarak etkilerini anlatmakla bitiremeyiz.
Zeytin sofralarımızın vazgeçilmezi olan neredeyse tüm Türkiye’de kahvaltıda yenilen vücut için oldukça faydalı bir besindir. Zeytinin faydaları saymakla bitmez. Her sabah sofranızda mutlaka zeytin bulunması gerekmektedir. Zeytin; yağından salatasına, kendisine kadar şifalı bir yiyecektir. Ayrıca huzur ve barışın simgesi olarak da kullanılır.

İsterseniz zeytinin faydalarını biraz daha açalım ve bu değerli besinin derinliklerine inelim. Zeytinin faydaları sizleri çok etkileyecek
Her gün düzenli olarak zeytin tüketirseniz ;

- Sindirimi kolaylaştırır. Her gün düzenli olarak zeytin tüketirseniz, mide problemlerine karşı önlem alabilirsiniz. Yediğiniz yemeklerin kolayca sindirilmesinde etkilidir

- İçerisinde bulunan E vitamini sayesinde bağırsakların daha verimli işlem görmesi sağlanır. düzenli olarak zeytin tüketen kişilerin kolon kanserine yakalanma riski daha düşüktür.

- Yapısında bulunan lifler ile yediğiniz yemekler kolayca sindirilir.

- Nemlendirici özelliği ile şampuanların ana maddesi olarak gösterilmektedir, saç cilt ve tırnaklarda ölü hücrelerin atılmasında ve yenilenmesinde destekleyicidir.

- Zeytin içeren çeşitli kremlerin reklamlarını görmüş olabilirsiniz. İşte bu ürünlerin ana maddesi zeytindir Zeytin, ölü hücrelerin vücuttan atılmasında etkilidir

- Hücre yenilenmesinde faydası olduğundan sabun ve cilt kremlerinde kullanılır E vitamini daha genç görünmenizde etkilidir. Yaşlanmayı geciktirdiğinden her sabah tüketmeyi ihmal etmeyin

- Vücudumuzun ihtiyacı olan Enerji ve yağı kahvaltılarınızda yada ara öğünlerinizde tüketerek uzun süre tok kalabilirsiniz. Metabolizmanızın hızlanmasında yardımcıdır.

- Yapısında Doymamış yağ içerdiğinden kalp ritmini düzenler ve kalp basıncını dengeler. içindeki Aleoik asit ile kalp hastalıklarına ve kalp krizine karşı korur.

- Vücudumuzda bulunan demir oranını yükseltir. Kansızlık ve kolesterol sorununuz varsa zeytin tüketmenizi tavsiye ediyoruz.
- Özündeki Omega yağ asitleri A D E ve K vitaminleri vücut gelişimine destek olur. Güçlü beden kas, kemik yapısı ve zihin gelişimi için zeytini özellikle çocuklarınıza sevdirmelisiniz.

Kansere neden olan etkenlerin giderilmesinde zeytin tüketmek oldukça yararlıdır. Hasar gören hücreleri yeniler ve daha sağlıklı birisi olmanıza yardımcı olur. İçerdiği antioksidan maddeler sağlıklı bir yaşam sürmenizde etkilidir. Zeytin tüketerek hücre zarlarınızın yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Sabah zeytin tüketerek ihtiyacınız olan enerjiyi sağlayabilirsiniz. Diyet sürecinde ihtiyacınız olan yağı alabilirsiniz. Metabolizmanızın hızlanmasında rol oynar. Ortalama sabah kahvaltınızda 5 tane zeytin tüketerek uzun süre açlığınızı bastırabilirsiniz. Hazırlanan yemeklere zeytin yağı ekleyerek daha sağlıklı yiyecekler elde edebilirsiniz.

Yapısında bulunan oleik asit kalp sağlınızı korumaya yardımcı olur. Kalp krizi ve kalp hastalıklarından sizi korur. İçinde doymamış yağlar bulunduğundan kan basıncını dengeler ve kalp ritmini düzenler. Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek istiyorsanız kesinlikle sofralarınızda zeytini bulundurun. Düzenli olarak zeytin tükettiğinizde vücudunuzdaki değişimi zamanla siz de fark edeceksinizdir.

Zeytin ağaçlarındaki zeytin danelerinden elde edilen bitkisel doğanın mucizesi zeytinyağının faydalarını saymakla bitiremeyiz. Sağlık ve şifa kaynağı zeytinyağı karaciğeri temizler metabolizmayı hızlandırır sindirimi kolaylaştırır stresi azaltır kan basıncını düzenler diyabete iyi gelir ayrıca cildi güzelleştirmesi ve saç bakımında olumlu etkileri de vardır. Zeytinyağının saymakla bitiremeyeceğimiz faydalarını başlıca ele almak gerekirse ;

- Vücudumuzu temizleme işlevini yapan karaciğerin fonksiyonlarının artmasına yardımcı olur. Zararlı toksinlerin temizlenmesinde önemli rol oynar.

- Zeytinyağı barındırdığı yüksek antioksidan seviyesiyle sindirimi kolaylaştırır ve bağırsakların düzenli çalışmasında katkıda bulunur. Günde 1 yemek kaşığı Zeytinyağı tüketmek sindirim sisteminizi düzene sokacaktır. kabızlık sorununuz varsa zeytinyağı tüketmenizi tavsiye ediyoruz.

- Metabolizmayı hızlandırma etkisiyle daha hızlı kilo vermenizi sağlar. Her gün zeytinyağlı salatayı öğünlerinizde tüketmeyi adet haline getirmeniz durumunda Formunuzu koruyabilirsiniz.

- Cilde mucizevi etkileri vardır. Yapısındaki bulunan doğal vitamin ve mineraller ile yaşlanma etkilerini geciktirir cildinizi güzelleştirir daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlayarak cildinizi olumsuz etkenlerden korur

- Genellikle saç bakım ürünlerinin ana maddesi olarak gösterilen zeytinyağı ; genel yapısı itibariyle saç dökülmesini engeller ve saçların daha diri canlı görünmesini sağlar.

- Yüksek oranda kalsiyum ve mineral içeren zeytinyağı kemikleri korur ve kemik güçlenmesinde önemli derecede rol oynar

- Kan basıncını düzenleyerek tansiyonunuzu normal seviyelerde kalmasını sağlar

- Diyabete olan pozitif etkisi ile kan şekeri seviyesini düşürmektedir. Diyabet hastaları için insülin görevi görerek sorunlara olumlu yönde etki sağlar.


Etiketler :soğuk sıkım zeytinyağı fiyat ,soğuk sıkım zeytinyağı fiyat ,en kaliteli zeytinyağı ,trilye ,tirilye ,hakiki zeytinyağı fiyatı ,zeytinyağı sızma ,sızma zeytinyağı 5 lt ,zeytinyağı çeşitleri
Sıkça Sorulanlar