Erken Hasat Soğuk sıkım zeytinyağı


Erken Hasat Soğuk sıkım zeytinyağı YENİ SEZON
1000 TL ve Üzeri ÜCRETSİZ KARGO

Erken Hasat Soğuk sıkım zeytinyağı

(500 ML) 339.90 TL
    Katkısız Soğuk Sıkım 100% Doğal Cam Şişe
Ücretsiz Kargo güvenli ödeme

Filtreleme işlemi yapılmadan en doğal haliyle ürettiğimiz efsane lezzetimiz en beğenilen ürünlerimiz arasındadır. Asırlık zeytin ağaçalarının ham meyvelerinden ürettiğimiz zeytinyağımızın aromasını hissetmeniz için çiğ tüketmenizi tavsiye ediyoruz

Erken Hasat Soğuk Sıkım zeytinyağı nedir


Henüz olgunlaşmamış zeytinlerin yoğrulması ile hamur haline getirilmesinden elde edilir. Bu işlem sırasında kullanılan suyun sıcaklığı 24 derecedir. Suyun sıcaklığı ne kadar düşük olursa Erken hasat zeytinyağı 'nın içerisinde bulunan faydalı mineraller ve besin değerleri de o kadar korunmuş olur.
Firmamızın yarım asırlık tecrübesi ile sizlerin sağlığını düşünerek tüm zeytinyağı çeşitlerimizde soğuk sıkım metodunu kullanmaktadır.

Erken Hasat Soğuk sıkım zeytinyağının farkı


Olgunlaşmamış meyvelerden üretildiği için aroması çok daha yoğundur. Genzinizde hafif bir yakıcılık bırakır, kokusu fark edilir derecedir ve rengi daha koyudur. Olgun hasat zeytinyağlarına göre faydalı bileşenler ve antioksidanlar açısından çok zengindir. Özellikle Salata ve soslarınızda kullanmanızı öneriyoruz.

Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı fiyatları

Zeyer zeytincilik müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile sunmayı ilke edinmiştir. Zeytinyağının litre fiyatını belirleyen en önemli etkenler arasında zeytinin yağ oranıdır. Olgun meyvelerden üretilen yağ oranı %25-30 civarında iken erken hasat zeytinyağlarında bu oran %40-45 civarlarına yükselmektedir dolayısıyla maliyeti normal zeytinyağına kıyasla daha yüksektir. Zeyer olarak zeytinyağı fiyatlarını olabilecek en makul seviyede tutmaya özen gösteriyoruz