Natürel Sızma Zeytinyağı


Natürel Sızma Zeytinyağı YENİ SEZON
1000 TL ve Üzeri ÜCRETSİZ KARGO

Natürel Sızma Zeytinyağı

(5 Lt) 2129.90 TL
    Katkısız Soğuk Sıkım 100% Doğal Teneke
Ücretsiz Kargo güvenli ödeme

Güçlü tadı koyu yeşil rengi ve enfes aromasıyla sofralarınızın vazgeçilmezi naturel sızma zeytinyağı. Zeytin meyvesinin olgunlaşmaya başladığı kasım aralık aylarında tirilyedeki bahçelerimizden hasadı gerçekleştirilerek soğuk sıkım metodu ile üretilir. Hasat edilen meyveler üst zeytinidir kesinlikle dip zeytini katılmamıştır ve herhangibir katkı maddesi içermez. Azami asit oranı 0.5 olup tüm yemeklerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Natürel sızma zeytinyağının özellikleri


Zeytin üretimi için en ideal iklim ve coğrafi koşullara uygun olan antik çağlardan beri zeytin yetiştiriciliği yapılan Tirilye yöresindeki tam olgun taze zeytinlerin hasadından soğuk sıkım metodu ile imal edildiğinden besin değerleri korunur, asit oranı en fazla 0.5 olarak belirir. Ailenizin sağlığına en uygun natürel sızma zeytinyağı doya doya tatmanız için 5 litrelik özel ambalajında.
Diğer zeytinyağı çeşitlerimize göz atmayı unutmayın.

Natürel sızma zeytinyağının farkı


Erken hasat zeytinyağına kıyasla kokusu ve tadı daha az keskindir. Rengi koyu yeşil olup enfes bir aromaya sahiptir. Bu yılın mahsulü olup doğaldır katkı maddesi içermez. Tüm yemeklerde rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Çiğ tüketim için uygundur.

Natürel Sızma Zeytinyağı fiyatları

Zeyer zeytincilik olarak doğal lezzetlerimizi herkesin tatması için fiyatlarımızı en makul seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. Sitemize özel 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo ile göndermekteyiz.